Transferta Romë Aeroport dhe Port

Shërbimi Taksije privat ose i përbashket Romë - Aeroport dhe Romë - Civitavecchia

 IT  EN  DE  ES  FR  NL  PT ●●●

Transfertat Çmimet Prenotim Kontaktet
airport-to-rome-taxi-cab-rome-to-airport

Transferta private ose të përbashkëta Romë-Aeroport nga 29€ për 1-2 persona me vetura ose minibusa të klasit biznes.

Ne ofrojmë shërbime transporti private ose te përbashkta ndërmjet Romës dhe aeroportet Fiumicino dhe Ciampino me çmime fikse dhe të ulta me vetura ose minibusa të klasit biznes. Ofrojmë gjithashtu transferta private ose të përbashkëta ndermjet Romes then portit Civitavecchia.

 • Çmime fikse, pa surpriza.
 • Standard me cilësi të lartë.
 • Mundësia për të kursyer me transfertë të përbashkët.
 • Prenotoni online pa shpenzimet e prenotimit.
 • Paguaj drejtpërdrejt shoferin.
 • Transporte grupash dhe për evente.
 • Vizitoni Romën nga porti ose aeroporti.

Rezervoni udhëtimin tuaj nga Aeroporti Fiumicino në qytetin e Romës ose në portin Civitavecchia direkt në internet pa shpenzimet e prenotimit. Standard i cilësisë së lartë, i njëjtë me kompanitë e transportit si Uber. Kurseni me transferta private ose të përbashkëta Romë-Aeroporto ose Romë-Civitavecchia. Transportet e përbashkëta Rome Aeroport është i rekomanduar sepse është shërbim transporti derë më derë ekonomik dhe i shpejtë dhe nuk ka kohë pritje. Të gjitha transfertat janë të kombinuara me të njëjtin orar, kështu që klientët nuk duhet të presin njëri-tjetrin. Udhëtimi nga Roma për në aeroport zgjat rreth gjysëm ore. Transportet e përbashkëta Romë Aeroport janë të ndara ndërmjet jo më shumë se 8 pasagjerëve. Rezervimi në minutën e fundit është i mundur në varësi të disponueshmërisë së vëndeve. Rezervoni tani transportin tuaj me ne. Ne flasim shqip, anglisht, italisht, gjermanisht, serbo-kroatisht dhe turqisht. Ne përdorim vetura të klasit të biznesit dhe minibusa për të siguruar klientët tanë komoditet, cilësinë më të lartë dhe çmime të ulëta.

Pse të udhëtoni me ne

Pse të udhëtoni me ne

Jemi një kompani profesionale e transportit që ofron shërbime transporti të sigurta dhe të besueshme me çmime të qarta dhe te ulëta. Lexoni më poshtë për të mësuar më shumë rreth nesh.

Të sigurt dhe të besueshëm

Ne i trajtojmë klientët tanë me kujdes dhe vëmendje. Ne do të sigurohemi që të arrini në destinacion të sigurt dhe në kohë. Pas kësaj faqe interneti ka njerëz të vërtetë dhe ju mund të na kontaktoni direkt. Njihuni me ne duke klikuar në butonin më poshtë.

Çmime fikse dhe zbritje

Ju do të paguani saktësisht çmimin e përgjithshëm që shihni në emailin e konfirmimit. Çmimi i përgjithshëm përfshin taksat dhe është i vlefshëm për të gjithë udhëtarët. Një çmim i zbritur zbatohet nëse është në dispozicion një transferim i përbashkët. Ju mund të paguani direkt tek shoferi.

Rezervim, ndryshim dhe anulim falas

Ne nuk aplikojmë kostot e rezervimit. Mund të rezervoni online falas pa patur nevojë për kartë krediti. Mund të paguani direkt tek shoferi, pasi të keni arritur në destinacion. Një ndryshim ose anulim është i mundur në çdo kohë, falas. Ju lutemi na informoni në kohë nëse keni nevojë për një ndryshim.

Shërbim shumëgjuhësh për kujdesin ndaj klientit

Ne kujdesemi për klientët tanë. Flasim shqip, italisht, anglisht, gjermanisht, serbisht-kroatisht dhe turqisht. Mund të na kontaktoni me email, telefon, whatsapp, sms, skype ose facebook.

Vlerësimet e Klientëve

Vlerësimet e Klientëve

Lexoni se çfarë thonë klientët tanë për ne. Më shumë komente mund të gjenden në faqen tonë Google Business.

Carmel Meli

Very good service....found driver waiting for us at airport even though we arrived before stated time. We had booked a one way transfer, but then booked them again to take us to airport....will definitely use them again when visiting Rome and if you operate somewhere else in Italy, please let us know.

Gerhard Teddy

Sehr guter Fahrdienst. Wurden pünktlich vom Flughafen Rom abgeholt. Und genauso pünklich wieder beim Hotel zu Rückfahrt zum Flughafen. Fahrer sehr freundlich. Hat sogar die Koffer von den Damen genommen! Immer gerne wieder..

Francine Graillot

Tres contents de vos services merci a tous.

Biserca Rasic

Odlican transport servis, osoblje ljubazno. Brzi, tačni i pouzdani!

Ekipi ynë

Ekipi ynë

Enea

Webdesign / Kujdesi ndaj klientit

Anka

Prenotime / Kujdesi ndaj klientit

Besnik

Menaxhimi i flotës / Shofer
Transport Romë Aeroport dhe Port

Transport Romë-Aeroport dhe Romë-Port

Zbuloni udhëtimet tona nga ose në aeroportet Fiumicino dhe Ciampino private ose të përbashkëta në Romë.

  

Transport nga Aeroporti Fiumicino në Romë

Transport i përbashkët ose taksi private nga aeroporti ndërkombëtar i Romës "Leonardo Da Vinci" (FCO) në qytetin dhe rrethin e Romës . Transferta të përbashkëta nga 29€ për 1-2 pasagjerë (minibus i përbashkët i klasit të biznesit me maksimum 8 persona). Taksi private duke filluar nga 39€ për 1-2 pasagjerë. Shoferi ynë do t'ju presë në Aeroporto, në dalje, pas zonës së kërkesës së bagazhit me emrin tuaj në një tabelë.


  

Transport nga Roma në Aeroportin Fiumicino

Transport i përbashkët ose taksi private nga qyteti i Romës në aeroportin ndërkombëtar "Leonardo Da Vinci" në Fiumicino (FCO) . Transferta të përbashkëta duke filluar nga 29€ për 1-2 pasagjerë (minibus i përbashkët i klasit të biznesit me maksimum 8 persona). Çmimi i taksisë private duke filluar nga 39€ për 1-2 pasagjerë. Shoferi ynë do t'ju presë në hotel ose në adresën e dhënë gjatë procesit të rezervimit.


  

Transport nga Aeroporti Fiumicino në Aeroportin Ciampino

Transport i përbashkët ose taksi private ndërmjet aeroporteve ndërkombëtare të Romës "Leonardo Da Vinci" në Fiumicino (FCO) dhe "G.B. Pastine" në Ciampino (CIA). Transferta të përbashkëta duke filluar nga 29€ për 1-2 pasagjerë (minibus i përbashkët i klasit të biznesit me maksimum 8 persona). Çmimi i taksisë private duke filluar nga 39€ për 1-2 pasagjerë. Shoferi ynë do t'ju presë në dalje, pas zonës së kërkesës së bagazhit me emrin tuaj në një tabelë.


  

Transport nga Aeroporti Fiumicino në portin Civitavecchia

Transport i përbashkët ose taksi private nga aeroporti ndërkombëtar i Romës "Leonardo Da Vinci" (FCO) në portin Civitavecchia . Transferta të përbashkëta duke filluar nga 90€ për 1-2 pasagjerë (minibus i përbashkët i klasit të biznesit me maksimum 8 persona). Çmimi i taksisë private duke filluar 119 € për 1-2 pasagjerë. Shoferi ynë do t'ju presë në dalje, pas zonës së kërkesës së bagazhit me emrin tuaj në një tabelë.


  

Transport nga Civitavecchia në Aeroportin Fiumicino

Transport i përbashkët ose taksi private nga Porti Civitavecchia në aeroportin ndërkombëtar "Leonardo Da Vinci" në Fiumicino (FCO) . Transferta të përbashkëta duke filluar nga 90€ për 1-2 pasagjerë (minibus i përbashkët i klasit të biznesit me maksimum 8 persona). Çmimi i taksisë private duke filluar 119 € për 1-2 pasagjerë. Shoferi ynë do t'ju presë në dalje, pas zonës së kërkesës së bagazhit me emrin tuaj në një tabelë.


  

Transport midis Aeroporteve Fiumicino dhe Ciampino

Transporti i përbashkët transporti ose taksi private midis aeroportit ndërkombëtar të Romës "G.B. Pastine" Ciampino (CIA) dhe Aeroportit "Leonardo Da Vinci" Fiumicino (FCO). Çmimi i përbashkët i transportit duke filluar nga 29 € për 1-2 pasagjerë (minibus i përbashkët i klasit të biznesit me maksimum 8 persona). Çmimi i taksisë private duke filluar 39 € për 1-2 pasagjerë. Shoferi ynë do t'ju presë në dalje, pas zonës së kërkesës së bagazhit me emrin tuaj në një bord.


Vizitoni Romën nga Aerporti

Jeni tranzit në Romë dhe do të dëshironit të vizitonit bukuritë e saj unike me një xhiro të shpejtë?. Na kontaktoni për një turne të shpejtë në Romë për të vizituar pikat kryesore: Colosseum, Vatikani, Piazza di Spagna (hapat Spanjollë), Panteoni, Forum Romanum, Shatërvani Trevi. Në varësi të kohës në dispozicion, ne mund t'ju tregojmë bukuritë e Romës për ta mbajtur mend.

Transport për në Shopping Outlet

Nëse po qëndroni në Romë më gjatë për të shijuar atraksionet e saj kryesore turistike dhe dëshironi të bëni një xhiro në Shopping Outlet, ne mund t'ju çojmë në Shopping Outlet të Castel Romano ose Valmontone ku mund të gjeni mbi 150 dyqane të të markave më të famshme që ofrojnë kursime deri në 70%.

Shërbime transporti për evente biznesi

Ne gjithashtu organizojmë shërbime transporti për ngjarjet tuaja të kompanisë si ekspozita, konferenca dhe ngjarje të tjera biznesi. Së bashku me partnerët tanë ne mund të organizojmë transportin për grupe të çdo madhësie. Na kontaktoni për një ofertë.

Çmimet

Çmimet

Cilësia më e mirë në çmimet më të ulëta për transportin tonë të përbashkët dhe shërbimet e taksive private Romë-Aeroport dhe Romë-Port.

Transport Romë Aeroport
Fiumicino dhe Ciampino
Cmimi total
3 Pasagjerë

45/taksi private

35*/taksi e përbashkët

 • Çmimi i përbashkët, po e mundur
 • Falas 2 Valixhe për person
 • Falas 1 sedilje për bebe + 1 për fëmijë
Transport Romë Aeroport
Fiumicino dhe Ciampino
Cmimi total
4-6 Pasagjerë

55/taksi private

45*/taksi e përbashkët

 • Çmimi i përbashkët, po e mundur
 • Falas 2 Valixhe për person
 • Falas 1 sedilje për bebe + 1 për fëmijë
Transport Romë Aeroport
Fiumicino dhe Ciampino
Cmimi total
7-8 Pasagjerë

70/taksi private

 •  
 • Business class vehicle
 • Falas 1 Valixhe e madhe + 1 e vogël për person
 • Falas 1 sedilje për bebe + 1 për fëmijë
 • Paguani direkt tek shoferi

Prenotim Transporti Romë - Aeroport

Rezervoni një shërbim transporti tani ose kontrolloni çmimet tona. Për më shumë informacion, na kontaktoni në çdo kohë duke përdorur formularin tonë të kontaktit ose përmes postës elektronike, Whatsapp ose SMS.

Rezervoni Çmimet Kontaktet Nisjet / Mbërritjet

Oraret e Fluturimeve

Oraret e Fluturimeve

Këtu mund të kontrolloni nisjet dhe mbërritjet e Aeroporteve Fiumicino (FCO) dhe Ciampino.